چطور از یک دستمال گردن استفاده های متنوع داشته باشیم

داشتن سلیقه و حوصله یکی از عواملی است که به خوش پوشی و تنوع تیپ بسیار کمک می کند. برای مثال در این متن می خواهیم بگوییم چطور از یک دستمال گردن استفاده های متنوع داشته باشیم.

2

دستمال گردن مانند بسیاری از پوشاک و اکسسوری دیگر چون کت شلوار، شلوار جین، بوت یا چکمه ی ساق بلند، کفش عروسکی و … اولین بار برای مد و لباس آقایان به وجود آمد که امروزه در مد و لباس بانوان نیز دیده می شود‏.‏ اوایل قرن نوزدهم در انگلستان و اروپا دستمال گردن به عنوان مشابه بازتر و غیر رسمی کراوات،  به صنعت مد و لباس وارد شد‏. در آن زمان‏ آقایان در کنار کراوات که مخصوص لباس های شب و رسمی بود، برای مناسبت های غیررسمی به همراهی انعطاف پذیر احتیاج داشتند و همین احساس نیاز باعث به وجود آمدن دستمال گردن با گره های متنوع شد. امروزه دستمال گردن های متنوع و رنگارنگ جایگاه مشخصی در دنیای مد پیدا کرده اند و خانم ها به همراه کت و شلوار، کت و دامن، تاپ و لباس های مجلسی از دستمال گردن استفاده می کنند‏.‏ جنس های نازک آن در فصل های پاییز و جنس های ضخیم تر آن در فصل زمستان انتخابی مناسب برای خوش سلیقه ها تلقی می شود‏.‏

4

برای بستن مدل های متنوع دستمال گردن، با یک دست حلقه انتهای دستمال گردن را بگیرید و با دست دیگر لبه ی دستمال گردن را از داخل آن رد کنید. بسته به این که می خواهید دستمال خود را چه مدلی ببندید میزان رد کردن پارچه را کنترل کنید. در نمونه پاپیونی شکل تنها نیمی از پارچه از سوراخ رد شده است، اما در نمونه کراواتی شکل همه پارچه از سوراخ عبور داده شده است. امید است با این توضیح موضوع را گرفته باشید و بتوانید دستمال خود را متنوع ببنید، اگر سوالی داشتید می توانید کامنت بگذارید و مطمین باشید که به همه پیغام ها جواب داده می شود.

5

همچنین علاوه بر این می توانید از دستمال گردن های رنگین در کنار کیف و ساعت خود استفاده کنید. جنس پارچه ای و انعطاف آن این اجازه را می دهد که براحتی دور مچ و یا دسته کیف پیچانده شود و با لباستان به خوبی ست شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *